Спортивний куточок ХВИЛЯ (стандарт) купити за ціною 4 958 грн.

  • 4 958 грн.
Висота: 210 см
Стать: Для хлопчика
Телефон менеджера: +38(099)043-03-01

Спортивний куточок ХВИЛЯ (стандарт)Дитячий спортивний куточок Хвиля з мотузковим набором можна купити заввишки 210 см, 225 см або 240 см. Спортивний куточок для дітей – це найкращий подарунок для Вашої дитини!


Розміри (ДхВхШ):
- Висота - 210, 225 або 240 см
- ширина: шведська стінка – 80 см, верхній турнік – 87 см
- Виступ верхнього турніка вперед - 60 см
- кількість перекладин на шведській стінці – 9/10 шт., на верхньому турніку – 2 шт.


Висота:
210 см
225 см (+170.00 грн.)
240 см (+250.00 грн.)


Матеріал виготовлення:
  • Стійки - сосна
  • Перекладини - ясен


Комплектація:
- шведська стінка з верхнім турніком
- мотузковий набір (кільця, канат, трапеція, мотузкова драбинка)


Спортивний куточок на основі шведської стінки - винахід, що повністю відповідає виразу "все геніальне - просто". Шведська стінка дійсно універсальний спортивний снаряд, який може бути встановлений в будь-якому місці, будь то спортивний зал, квартира або просто на вулиці. Вже не перше століття використовується шведська стінка, але досі вона вважається найбільш функціональним спортивним тренажером.


Дуже зручна шведська стінка і тим, що на неї можна встановлювати додаткові компоненти: турники, бруси, дошку або лаву для преса та спини, повісити боксерську грушу, а також дитячий мотузковий набір – кільця, канат, трапецію, драбинку та інше. І за всіх своїх достоїнств такий спортивний куточок займатиме мінімум місця.


При виробництві спортивного куточка використовується масив сосни (ясена) високої якості, всі деталі ретельно оброблені та покриті кількома шарами безпечного лаку без запаху, що збільшує термін служби шведської стінки, всі видимі гвинти закриті заглушками. Застосування ясенових перекладин дозволяє витримувати навантаження до 120 кг. Розташування елементів мотузкового набору можливе як з правого, так і з лівого боку.


Представлений у цьому розділі спортивний куточок підійде всій сім'ї: батьки зможуть за допомогою верхнього турніка з двома перекладинами підтягуватись, а діти з радістю освоюватимуть всі елементи мотузкового набору.
Трапеція

Мотузкова драбинка розвиває чіпкість, допомагає у розвитку почуття рівноваги, покращує координацію рухів та дає навантаження практично на всі групи м'язів. Лісеня допомагає тренувати вестибулярний апарат - навчившись лазити по драбині, що хитається, ваш малюк не буде захитуватися в транспорті, на атракціонах і на каруселях.

Гімнастичні кільця відразу привертають увагу дитини. Вони легко регулюються по висоті і допомагають виконувати безліч вправ: вис, розкручування, віджимання, як на брусах, сальто і стійка головою з опорою на кільця і будь-які інші вправи, винайдені самими дітьми.

Канат - чудовий елемент гри, що приносить користь. Ваш малюк легше навчитися лазити канатом завдяки кільком вузлам, зав'язаним через певні проміжки, і буде із задоволенням висіти, розгойдуватися і крутитися як справжній Тарзан, а м'язи рук, плечей, хребта, преса та ніг у цей час працюватимуть з максимальним ефектом


Пам'ятка з експлуатації:

Спортивно-ігрові комплекси для дому призначені для виконання спортивних вправ у домашніх умовах дітьми та дорослими. Спорткомплекси виготовлені з деревини хвойних та листяних порід. Зверніть увагу!

Перед заняттями з дітьми вдома проконсультуйтеся з педіатром та підберіть безпечний комплекс вправ відповідно до віку, фізичної підготовки та стану здоров'я вашої дитини.


Покриття:
Водорозчинні лаки виробництва Фінляндія, які мають наступні переваги:
- не мають запаху
- екологічно чиста водорозчинна композиція
- стійкий до вологи, води та миття побутовими хімікатами
- витримує покриття органорозчинних лаків
- захищає деревину від біологічної руйнації
- рівномірно стійкий до механічного стирання
- через час не змінює колір плівки та поверхня деревини.


Гарантія – 12 місяців