Забава дітячі товари високої якості від українських виробників

Інтернет магазин дитячих товарів в Україні "Забава"

Каталог нашого магазину "Забава" налічує понад тисячу якісних товарів, які Ви можете купити за вигідною ціною. Сайт магазин спеціалізується на товарах для активного відпочинку дітей та їх батьків, облаштування комфортних умов для навчання та життя вдома. У нас працює система знижок та бонусів, подарунків та Акцій.

Дитячі товари - каталог магазину Забава

Якщо Ви пройдете в основний каталог сайту, переконайтеся, що вибір товарів великий. Купити якісний товар дитині зможе навіть недосвідчений юзер інтернетом. Дитячі столики, парти, ліжка для дітей з 3 років, ліжко машина для хлопчика, шведські стінки з матом та ігрові комплекси, спортивні товари, батути, гойдалки, дитячий спорткомплекс Малюк, пісочниці, веломобілі та електромобілі та багато іншого, адже вибір у нас можна порівняти з супермаркетом, де купити дитячі товари різних виробників можна в одному місці. Наприклад, у нас понад 100 моделей різних варіантів ігрових комплексів та дитячих майданчиків.

Чому ми вибрали напрям роботи "сайт дитячих товарів"?

Відповідь проста - свого часу, коли ми стали батьками, нам доводилося шукати де купити якісний товар дитині по всьому місту. Ідея створити сайт (інтернет магазин) дитячих товарів виробництва Україна та країн Європи прийшла логічно і була сміливо та успішно втілена. Тепер кваліфіковані фахівці із задоволенням виконують свою роль - і наш інтернет магазин дитячих товарів відправляє Ваші замовлення і до Харкова, і Дніпропетровська, Одеси, Чернігова, Запоріжжя, Житомира та Києва. Нам хочеться догодити Вам з дитиною, тому обслуговування та покупки в Забаві то просто та без затримок.

В які регіони здійснюються доставки дитячих товарів

Продаж товарів для дітей - наш профіль. Служба доставки Забава відправляє посилки із замовленнями дитячих товарів у такі міста та області, як Київ та київська область, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Одеса, Харків, Кіровоград, Полтава, Кривий Ріг, Миколаїв, Львів, Івано Франківськ, Суми, Херсон, Тернопіль та інші. Кур'єрська служба дитячого магазину в найкоротші терміни здійснює доставку, а в межах київської області та зборка і монтаж дитячої площадки з дерева чи ігрові комплекси з метала, меблів, батутів, парт трансформерів, спортивних куточків. Вибір товару порадує кожного з батьків, а подарунки - дитини.

Чи є магазини "Забава" в інших областях

На сьогоднішній день основний наш офіс знаходиться у Києві, але в планах озвучено намір відкрити подібні магазини у Харкові, Дніпропетровську, Чернігові. І знайти партнерів для реалізації товарів у полтавській, чернігівській, сумській та кіровоградській області. Наша мрія, щоб кожен з батьків в Україні міг купувати/купити якісні товари для розвитку дитини, дитячі майданчики та обладнання для ігрових прощадок за хорошими цінами.

Для якого віку дитини можна купити товар у Забаві (Україна)

У нашому інтернет магазині (Київ та інші міста України) дбайливі батьки знайдуть товари для своєї дитини, починаючи з шестимісячного віку. Дитячі майданчики Гойдалки та гірки, а також розвиваючі центри та гімнастичні комплекси, меблі та сухі басейни з шариками, пісочниці та навчальні матеріали і іграшки. І багато іншого виробників з України

Zabava дитячі майданчики від українського виробника

У нас головна спеціалізація - обслуговування ОСББ, ЖЕК, дитячих садків та бюджетні організації щодо комплектації двору обладнанням для дитячого майданчика. Все обладнання має сертифікати якості та дозвільні документи для монтажу в Україні. Каталог продукції ви можете вивчити на сайті https://zabava.kiev.ua/ua

Магазин https://zabava.kiev.ua/ працює по всій територіі України