Шведські стінки дітям від виробника

Шведські стінки дітям від виробника
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Дитяча шведська стінка дерев'яна

Спортивні куточки для дітей – це ідеальна можливість додати небагато активних ігор у порядок дня. Сьогодні, коли школярі отримують так багато навантажень на хребет у вигляді рюкзака з книгами, а також змушені багато часу проводити за уроками, спеціальні конструкції, встановлені будинки, допоможуть виплеснути енергію та стануть чудовою профілактикою багатьох захворювань.

Ми пропонуємо вироби з оригінальним дизайном, зручним збиранням, великим вибором модифікацій. Таким чином ви зможете підібрати спортивний куточок у дитячу кімнату як для маленької квартири, так і для великого заміського будинку чи дачі.

 

Переваги спортивних куточків для дітей

 

Спортивний куточок для дитини не є потребою у кімнаті малюка. Однак з часом ви точно оціните всі переваги таких конструкцій:

Регулярні заняття фізкультурою. Зміцнюють організм і дозволяють виплеснути енергію, якою у дітей буває надмірно.

Простір для ігор. Спорт куточок для малюків дозволяє розвивати фантазію та вигадувати все нові та нові ігри. Особливо це стосується більш оригінальних конструкцій, які, крім спортивних секцій, містять також ігрові.

Компактність. Сучасні спорт куточки можуть вписатися навіть у найменшій кімнаті. Головне – ретельно провести виміри та підібрати відповідну модель.

 

Комплектація спортивних куточків

 

Особливо такі куточки рекомендують трансформер для дітей, які мають порушення в опорно-руховому апараті. Регулярні заняття дозволяють розвинути спритність, координацію, силу, зміцнюють корсет м'язів.Тепер не варто переживати, що за поганої погоди дитина сидить удома і не займається спортом. Спортивний куточок для дітей у квартиру – ідеальний спосіб зайняти малюка, коли прогулянка на вулиці – не найкраща ідея.

Сучасні спортивні куточки можуть складатися з багатьох різних модулів. Вибирати той чи інший варіант необхідної, відштовхуючись від площі кімнати та інтересів дитини. Ви можете знайти конструкцію, в комплект якої входять:

 • бруси;
 • скеледром;
 • турніки;
 • шведські стіни;
 • лабіринт;
 • гірки;
 • елементи, що дозволяють засвоїти лист та базовий рахунок.

 

Як вибрати спортивний куточок для дітей?

 

Сучасні виробники пропонують великий вибір конструкцій для будь-якого віку та зростання дитини. Тому ви точно зможете підібрати відповідний варіант. Деякі спортивні куточки призначені для маленьких дітей (2-3 років). Головне в цьому віці – займатися на таких конструкціях виключно під наглядом батьків.

Однак найчастіше спортивні куточки купують для дітей віком від 4 до 5 років. Перед покупкою бажано дізнатися про думку дитини. Так ви зможете обрати обов'язкові модулі відкинути ті, на яких дитина не займатиметься.

Крім віку слід звернути увагу на безпеку конструкції. Усі частини виробу мають бути виготовлені з надійних екологічних матеріалів. Найчастіше для цієї мети використовують деревину, метал, композитні плити, надміцний пластик. Якщо куточок різнокольоровий, слідкуйте, щоб виробник використовував фарбу на водяній основі.

Будь-який виступаючий елемент не повинен бути гострим.Бажано, щоби на ньому були спеціальні заглушки як на ігрових комплексах. Також за безпеку відповідають:

 • антиковзна поверхня;
 • огородження;
 • мати;
 • сітки для страхування.
 • Таким чином, малюк зможе уникнути травм під час занять.

Подбайте про здоров'я своїх дітей і замовте спортивні куточки, орієнтуючись на вік та інтереси малюка. Купити спортивний куточок дитячий (Київ) ви можете прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину – величезний вибір гойдалок,  вуличного ігрового обладнання та для приміщень, висока якість, доступні ціни – ви точно залишитеся задоволені покупкою. В Україні - ми пропонуємо найкращі умови для покупки дерев'яна шведська стінка.