Вуличні дитячі Гойдалка качель на пружині Кінь купити за ціною 9 750 грн.

  • Виробник: Brustyle
  • Модель: DIOS-1117 hdpl
  • 9 750 грн.
Телефон менеджера: +38(099)043-03-01

Гойдалка качалка на пружині Помаранчевий Кінь


Вага користувача не повинна перевищувати 80 кг.
Матеріал гойдалки HDPE/HPL пластик міцний і довговічний.

Розміри конструкції:
Висота, см 82
Довжина, см 82
Ширина, см 26
вага, кг 18

Гойдалка на пружині "Кінь" помаранчевий - елемент дитячого обладнання виконаний у формі маленької конячки для дитячих майданчиків. Гойдалка Гойдалка на пружині, завдяки своєму унікальному дизайну, чудово підійде для будь-якого ігрового майданчика, що знаходиться у дворі житлового будинку або на дачі, або в парку, або в дитсадку.

Зовнішній вигляд гойдалки-гойдалки забезпечить підвищену увагу з боку дітлахів.
У процесі виготовлення гойдалки було враховано вимоги нормативно-технічних документів України, країн СНД та Європейського союзу, а саме норм EAN1176, які регламентують виробництво дитячого ігрового обладнання.

Вуличні дитячі Гойдалка качалка на пружині Кінь


Зверніть увагу на обмеження!
Забороняється користуватися виробом дітям віком до 3 років і старше 6 років. Вага користувача не повинна перевищувати 80 кг.
Вільна зона безпеки становить 1,5 м на всі боки від проекції гойдалки. З метою безпеки Ваших дітей, не рекомендується експлуатація виробу за складних погодних умов (ожеледиця, снігопад, дощ, град, сильний вітер та інше), за яких існує можливість травмування дитини.

Установка даного обладнання передбачає бетонування основи. Після бетонування, виріб можна починати експлуатувати через 3-5 днів, тобто після повного висихання цементного розчину.