Пісочниця Черепаха купити за ціною 3 000 грн.

  • Виробник: Garden4You
  • Модель: 631566
  • 3 000 грн.
Тип пісочниці: Незвичайна, Пластикова
Телефон менеджера: +38(099)043-03-01

Пісочниця Черепаха – комфортний відпочинок для малюків

З найменшого віку малюки люблять копошитися в пісочниці. Таке, начебто, просте заняття позитивно впливає гармонійний розвиток творчих здібностей, і навіть координації руху, дрібної моторики і спритності рук. Тому маючи власний двір або присадибну, дачну ділянку має сенс придбати для маленьких непосід пісочницю. В інтернет магазині «Забава» можна купити унікальну модель для найменших від американської компанії Little Tikes – пісочницю у вигляді черепахи.

Характеристики моделі

Пісочниця Черепаха від американського бренду Літло Тайкс - чудовий вибір для малюків віком від одного року. Пісочниця черепашка зеленого кольору укомплектована кришкою у вигляді панцира, що оберігає пісок від дощу та сміття. Конструкція гармонійно вписується у навколишній ландшафт присадибної ділянки чи дачі. Модель виконана з нетоксичного пластику високої якості, що зберігає свій колір, не вигоряючи під променями сонця. Пісочниця у вигляді черепашки, безперечно, сподобається малюкові і принесе йому масу задоволення, дозволяючи грати у веселі ігри та фантазувати.

Купити пісочницю в інтернет магазині «Забава»

Купувати в супермаркеті дитячих товарів «Забава» комфортно завдяки барвистиму каталогу та консультаційній допомозі менеджерів. Замовлення з доставкою оформляється на сайті магазину. Товар можна придбати самовивіз прямо зі складу в Києві. Доставка по всій Україні. Подаруйте дитині веселий та комфортний відпочинок, можливість фантазувати та грати, купивши пісочницю Черепашка.