Пісочниця з кришкою кольорова 125х125 см купити за ціною 5 053 грн.

  • 5 053 грн.
Тип пісочниці: З кришкою
Телефон менеджера: +38(099)043-03-01

Пісочниця з кришкою кольорова 125х125 смМожливе фарбування у будь-який із квітів. Виготовлення за індивідуальними розмірами.

Ви живете у заміському будинку чи відпочиваєте влітку на дачі, обов'язково подумайте про обладнання місця для дитячих рухливих ігор на відкритому повітрі. А найневід'ємнішим атрибутом дитячого майданчика, звичайно ж, є дитяча кольорова пісочниця з кришкою, адже напевно кожен з нас у дитинстві у себе на подвір'ї або на дачі обов'язково грав у пісочниці.


Розміри (ДхВхШ) – 150х150х36 см


Матеріал виготовлення:
  • пісочниця виготовлена ​​з масиву сосни високої якості


Комплектація:
- пісочниця
- кришка-трансформер (складається в лави)


Пісок діє дітей як магніт. Перш ніж вони встигнуть усвідомити, що роблять, їхні руки самі починають просіювати пісок, будувати тунелі, гори тощо. і дитина повністю занурюється у гру. Сам принцип терапії піском було запропоновано ще Карлом Густавом Юнгом, чудовим психотерапевтом, фундатором аналітичної психотерапії.


Дитяча дерев'яна пісочниця обладнана кришкою, яка у розкладеному вигляді трансформується у дві зручні лавки.


Навіщо пісочниця із кришкою? У закритій пісочниці пісок не буде:
  • не промокатиме під час дощу
  • не траплятимуть на пісок сторонні предмети: гілки, листя, гнилі фрукти
  • і найголовніше: ні кішки, ні собаки не зможуть влаштувати туалет у піску, де грає ваша дитина!

На пісочниці із закритою кришкою можна влаштувати пікнік, або, поклавши плед, відпочити на свіжому повітрі.


Кришку можна скласти так, що по стінках пісочниці будуть сидіння. Тоді дітки зможуть посидіти, розпрямивши ніжки та відпочити. Пісочниця з кришкою виготовлена ​​із масиву сосни. На відміну від дешевого пластику, що на сонці нагрівається та виділяє токсичні речовини та неприємний запах, дерево екологічно чистий матеріал, не пахне, не викличе алергію у дитини.

Пісочниці розкриваються антисептиком та фарбуються інноваційною гумовою фарбою! Особливості гумової фарби для дерева:
екологічність, тк як розчинник використовується тільки одна вода. Не впливає на навколишнє середовище та людину, без запаху
антиковзкі властивості. При висиханні фарба нагадує гумову поверхню – матова, трохи шорстка. Що дуже важливе для дитячих майданчиків, тк. це підвищує адгезію з поверхнею комплексу та додатково захищає дітей від можливості послизнутися.
паропроникність. Виріб під фарбою "дихає" - поглинає та випаровує вологу, дерево під такою фарбою не гниє і не псується.


Зверніть увагу! Пісочниця поставляється у напівзібраному стані: сегментами (бічні частини – 4 шт, кришка – 2 шт). Також, за бажанням, можна зробити по кутах подовжені бруски-ніжки (якщо ви хочете прикопати пісочницю в землю)


Зверніть увагу!
1. Не встановлюйте дитячу пісочницю поблизу доріг та проїжджої частини (хв на відстані 25 м).
2. Дитяча пісочниця не повинна постійно перебувати під дією прямих променів сонця, тому що граючі діти можуть перегрітися, отримати сонячний опік.
3. Не розташовуйте дитячу дерев'яну пісочницю з кришкою під старими і сухими деревами - так гілки можуть впасти на дітей.
4. Подбайте про якість піску. Пам'ятайте – у ньому гратимуть ваші діти та братимуть пісок руками.
5. І найголовніше - якою б не здавалася безпечною гра з піском, не залишайте дітей без нагляду! Будьте завжди поряд!


Гарантія – 12 місяців