Перехід спортивно ігровий дитячий "Гірські п'ятки" купити за ціною 5 895 грн.

  • Виробник: Zabava-ua
  • Модель: ИЭ-5
  • 5 895 грн.
Телефон менеджера: +380 (50) 447-70-31

Перехід спортивно ігровий дитячий "Гірські п'ятки"

Монтується повністю у грунт нижня частина до самих "ніжок" грибочка

Довжина (мм) 2290
Ширина (мм) 440
Висота (мм) 350
Вага (кг) 20

Забороняється використання виробів за несприятливих погодних умов (ожеледиця, снігопад, дощ, град, сильний вітер тощо), за яких існує можливість травмування користувача, а також відсутність кріплення деталей виробу та інше).

Перед використанням виробу перевірте його працездатність, відсутність пошкоджень, бруду на виробі, гострих кромок, надійність закріплення конструкції, відсутність лишніх предметів на поверхні майданчика. За наявності поломок виробу, його повної чи часткової непрацездатності та інших виявлених недоліків використання забороняється.
У процесі експлуатації також необхідно періодично проводити огляд стану виробу – поточний огляд. Він включає в себе зовнішній огляд виробу, перевірку його працездатності (за наявності рухомих елементів – плавність руху механізмів, дотримання режимів роботи та ін.). Поточний огляд дозволяє виявити несправності, спричинені експлуатацією обладнання, кліматичними умовами, актами вандалізму та іншими факторами, до моменту досягнення ними критичного значення та руйнування виробу. Поточний огляд проводиться з метою виявлення сторонніх предметів, що можуть загрожувати користувачеві та призвести до порушень функціонування виробу. Періодичність поточного огляду встановлює власник з урахуванням умов експлуатації.

Якщо ви не маєте достатніх технічних знань та навичок для проведення таких оглядів, то ми рекомендуємо вам звернутися до уповноважених спеціалістів фірми – виробника з метою отримання консультацій.

Кожні три місця мають проводитися плановий огляд, який стосується в першу чергу фундаментальної частини, елементів, що несуть навантаження та вузлів з'єднання елементів (їх цілісності та ступеня зношеності).

Виробник може вносити зміни в конструкцію виробу, спрямовані на покращення його характеристик, зміну дизайну тощо. Даний документ може не містити опис таких змін, однак розповсюджується на такі модифіковані вироби.


Виробник (Постачальник) не несе гарантійн.
 наявності стирання фарби та захисник по критих на металевих та дерев'яних деталях виробу, появи корозії на металевих деталях,появі тріщин на дерев'яних деталях та зміни форми виробів, а також у раз і інших пош коджень з мін виробу, які виникли поза його природним знесенням;
 пошкодження виробу, як наслідок неналежного користування виробом, перевищення рівня граничного навантаження або наявності актів ваналізму;

 не проведення процедур по технічному обслуговуванню виробу, передбачених розділом 7 цього паспорту, або не надання до кументів, підтверджуючих їх проведення;
 недотримання інших вимог та рекомендацій цього документа або вимог, передбачених діючим законодавством України;
 пошкодження вір обу або його по вній р уйнації внаслідком до дії стихійного лиха або природних їх явищ.


У разі поломки виробу покупець має звернутися безпосередньо до продавця виробу із заявою, яка повинна містити фотографії поломки, детальний опис ознак та причин поломки, ситуації, за якої
виникла поломка, місця використання виробу, а також інформація про дату, місце купівлі виробу, паспортні дані покупця, місце його постійного проживання, контактний телефон.